Zlín - nedělní závod štafet

Již tradičně se pokračovalo ve Zlíně se závoděním v neděli. Nejprve od 9 hodin proběhly finálové závody ve sprintu za účasti našich dorostenců Michaely Mitiskové a Matěje Březny a v 11 hodin vyrazily do závodu nejprve žákovské štafety a hodinu po nich potom štafety dospělých. Žáci závodili na tratích 100 m plavání, 3 km cyklistika a 800 m běh a dospělí potom na trati 200-4.,5-1,2.

Žáci TJ Spartak Třebíč A startovali ve složení Dan Oborný, Nela Bednářová a Martin Kalda a štafeta B ve složení Jan Voda, Nikola Vodová a za nemocného Matyáše Večeři nastoupila Zuzka Mezlíková. Štafeta A nakonec obsadila pěkné 7. místo časem 41:10 a štafeta B skončila na 10. místě časem 45:44

V dospělých družstvech závodili výhradně naši dorostenci, takže potenciál do budoucna v této disciplíně určitě máme. Velké množství absolvovaných závodů ve dvou dnech byl ale na nich znát. Navíc tento formát závodů absolvovali poprvé. Štafeta A ve složení Jakub Auf, Michaela Mitisková a Matěj Března skončila na 11. místě v čase 59:17. Družstvo B ve složení Marek Kratochvíl, Šárka Kratochvílová a Václav Vostal doběhlo v čase 1:03:05 na 14. místě.