Bronz z jabloneckého MČR v aquatlonu

Předvelikonoční březnová neděle byla termínem Mistrovství České republiky v aquatlonu. Na startu se v Jablonci objevila i početná skupina třebíčských závodníků. Plavalo se v jablonecké pětadvacítce, běžecká část se uskutečnila na atletickém stadionu. Bronzovou medaili  vybojoval Tomáš Kříž. 400 VZ zvládl za 4:30,8 a po kotrmelcích na začátku běžeckého závodu kontroloval třetí místo časově nevydařenou pětkou za 17:05,3. Páté místo v juniorkách obsadila Radka Březnová, šestá byla dorostenka Nikola Procházková. Ta zlepšila ženský oddílový rekord na 5 km časem 20:06,3. Hranice 20 minut byla na spadnutí.

Další "hoši" byla na hranici první desítky. 10. místo obsadil Dušan Procházka v kategorii 40-49 let. Mladší žáci Jakub Auf a Matěj Března obsadili 12. a 13. místo, dorostenec Ondřej Grulich byl také na 12. místě. Starší žák Honza Caha obsadil 13. místo a dorostenec Lukáš Coufal byl na 16. místě. Kluci ale ukázali velké zlepšení a protože jsou všichni dobří cyklisté, budeme v letní sezóně na triatlonových závodech očekávat atak první desítky.