TJ Spartak Třebíč
Aktuality

Bronzová medaile z MČR žákovských štafet


Český pohár v triatlonu pokračoval první červencový víkend v Příbrami. Početné zastoupení za sobotního slunečného, ale chladnějšího počasí měl v mládežnických kategoriích i náš oddíl. Nejdříve se na start na břehu Nového rybníku postavil Šimon Bednář (10-11let) a po distancích 0,1-4-1km obsadil 10.místo. Kategorii 12-13 let byla vypsaná na distance 0,25-8-2km reprezentoval Martin Kalda (7.), Matyáš Večeřa (10.), Jan Auf (15.) a Zuzana Mezlíková (6). Silné zastoupení měla i kategorie 14-15 let, kde se na distancích 0,4-12-3km představili Jan Voda (15.), Daniel Oborný (16.) a mezi dívkami Nela Bednářová (7.), Nikola Vodová (11.) a Tereza Coufalová (13.). Mezi dorostenci (0,75-20-5km) se na start postavil Matěj Března (9.), Marek Kratochvíl (11.), Václav Vostal (19) a za dorostenky nastoupily Michaela Mitisková (8.) a Šárka Kratochvílová (10.).  

Triatlonový program pokračoval v neděli mistrovským závodem štafet. Tentokrát se podařilo sestavit v kategorii mladších a straších žáků tři štafety a mezi dospělými dvě štafety.

Největší úspěch a to 3. místo získala naše žákovská štafeta A ve složení Daniel Oborný, Nela Bednářová a Jan Voda.

Na 8. místě se umístila štafeta B - Martin Kalda, Nikola Vodová a Matyáš Večeřa a 9. místo obsadila štafeta C- Jan Auf, Tereza Coufalová a Zuzana Mezlíková.

Mezi dospělými obsadila štafeta A – Matěj Března, Michaela Mitisková a Martin Hanáček 7. místo a štafeta B - Václav Vostál, Eliška Svobodová a Stanislav Mitiska 10. místo.

V žákovské kategorii OPEN se závodu zúčastnila Lucie Mitisková společně se sourozenci Ihnovými (4 Sports team) a obsadili 3. místo.

Děkujeme rodičům, že děti do příbrami přivezli a umožnili jim reprezentaci oddílu.

                                                                                                                MP

fotografie R. Obrorného

zpět
Fotogalerie
Kalendář akcí
Hledej