TJ Spartak Třebíč
Aktuality

Český pohár v aquatlonu 2019

Poslední ze 4 dílů seriálu závodů Českého poháru v aquatlonu s názvem AQUATLON CZECHTRISERIES 2019 se konal v neděli 28.dubna v Praze 11 ve sportovním areálu Jedenáctka vodní svět. Na startu nechyběli jako v předešlých pohárových  závodech v Č.Budějovicích, Příbrami a Jablonci ani závodníci oddílu triatlonu TJ Sp.Třebíč. Na tratích od 0,1-1,1 km až po 0,4 - 5,2 km /plavání-běh/ se do "první desítky" v jednotlivých kategoriích probojovalo hned několik jeho zástupců.
V žákovských kategoriích to byli na trati 0,1-1,1 km- 8. Martin Kalda, 5.Nela Bednářová a 7.Tereza Coufalová /všichni 10-11 let/, na trati 0,2-2,2 km - 8. Simona Teplá /12-13 let/, 4. Michaela Mitisková a 6. Adam Trojan /oba14-15 let/. Na trati 0,4-5,2 km se umístil na 5.místě Jan Caha /16-17 let/, na 4.místě Ondřej Grulich /junioři 18-19 let/ a v kat.60+ obsadil 2.místo Petr Mejzlík.
    Tento závod ukončil již zmíněný 4dílný seriál ČP a v něm se mezi nejlepší "desítkou" v jednotlivých kategoriích umístili mezi žákyněmi 12-13 let na 10.místě Šárka Kratochvílová /2460 b./, mezi žáky 14-15 let na 5.místě Adam Trojan /2640 b./ a na 6.místě Michaela Mitisková /2620 b./, dorostenka /16-17 let/ Nikola Procházková obsadila 5.místo /2650 b./, junior Ondřej Grulich /18-19 let/ obsadil také 5.místo /2640 b./, mezi muži 40-49 let se na 6.místě umístil Dušan Procházka/2520 b./ a v kat. 60+ obsadil 3.místo Petr Mejzlík /2790 b./.

Tyto výsledky vynesly klubu TJ Spartaku Třebíč mezi českou elitou 8. místo. A příští sobotu /11.5./ se již naplno rozjíždí triatlonová sezóna 2019 závodem Českého poháru supersprintem ve Zlíně.