Český pohár v aquatlonu v Praze

Další závod českého poháru v aquatlonu se uskutečnil 6.4. 2014 v Praze. Zúčastnili se jej i naši závodníci a nevedli si špatně.

Slovenka Romana Gajdošová  a Jakub Powada zvítězili ve třetím závodě Českého poháru v aquatlonu, který hostila Praha. Plavecká část se uskutečnila v Podolí, běh na atletickém stadionu na Děkance. Závod se uskutečnil pro všechny věkové kategorie na různých úměrných vzdálenostech.

V nejmladší kat. do 9 let /0,1-1km/ měl oddíl triatlonu TJ Sp.Třebíč zastoupení v sourozencích Cahových. Adam mezi chlapci obsadil 6. místo /čas 6:12min/ a Kateřina se probojovala 2. místem na stupně vítězů /6:00min/. V kat. 12-13let byla na trati 0,2-2 km na 11. místě

Eliška Maloušková /11:33 min/. Její sestra Klára v kat. 16-17 let na trati 0,4-3 km obsadola 7. místo /18:55 min/. Další námi obsazenou kategorií byla 14-15let. Zde Radka Březnová obsadila 9. místo /10:34 min/ a letos poprvé se vešel na stupně vítězů za 3. místo Jan Trutna /8:59 min/. Mezi muži nad 50 let na trati 0,8-5 km obsadil 4. místo Petr Mejzlík /38:25 min/.