TJ Spartak Třebíč
Aktuality

Český pohár v triatlonu v Mělníku 2014

17. ročník závodu TRIATHLON MĚLNÍK se uskutečnil v sobotu dne 26. 7. 2014. Na  náměstí Míru v Mělníku se prezentovalo na 300 závodníků.

Konal se zde 6. díl Českého pohár v triatlonu na tratích pro benjamínky /0,1-2-0,8 km/, přes žákovské a dorostenecké kategorie /0,3-7-1,7 km/ až po hlavní závod na trati 0,75-20-5,1 km.
       Oddíl triatlonu TJ Spartaku Třebíč zde byl zastoupen sedmi závodníky. Poprvé v této sezóně se nikomu z nich nepodařilo probojovat na stupně vítězů. Mezi staršími žáky nezopakoval výborné 3. místo z Mistrovství ČR v Telči Jan Trutna a časem 23:02 min. skončil těsně pod stupni vítězů. Mezi žákyněmi stejné 4. místo obsadila Radka Březnová /25:48 min./ a 9.místo Tereza Ciprušová /28:25 min./.
      V hlavním závodu se na start postavili Klára Maloušková /dor. 16-17 let/, Martin Man /20-39 let/ a Petr Mejzlík 50-59 let/. K. Maloušková časem 1:29,08 h obsadila 6. místo, M.Man časem 1:12,41 h skončil na 16. místě a P.Mejzlík časem 1:24,33 h byl pátý.
V závodě zvítězil mezi muži Jiří Kalus z Ekolu Brno a mezi ženami Jitka Šimáková z Prahy.