Další vítězství Michaely Mitiskové

Český pohár v aquatlonu pokračoval čtvrtým závodem v neděli 21. dubna v Praze.  Plavecká část se uskutečnila v bazénu areálu Jedenáctka a k běhu se pak závodníci přesunuli do přilehlého Parku u Chodovské tvrze. Hlavní závod proběhl tentokrát na vzdálenostech 400 m plavání a 3,3 km běhu. Na startu opět nechyběli zástupci třebíčského triatlonového oddílu. Nejlepšího výsledku dosáhla juniorka Michaela Mitisková, která zopakovala vítězství z Brna a v absolutním pořadí obsadila 2.místo za Terezou Svobodovou ze Zlína. Dařilo se i dorostenkám, které se vešly do první desítky. Jako čtvrtá proběhla cílem Lucie Mitisková, hned za ní Nikola Vodová, devátá byla Markéta Dvořáková a desítku uzavřela Adéla Kuchařová.
          V kat.mužů 50-59 let doběhl Stanislav Mitiska na 5.místě, mezi muži 60+ byl na 7.místě Petr Mejzlík.
         Na poloviční trati /0,2-1,5 km/ doběhla st.žákyně Elena Moudrá na 20.místě a mezi st.žáky obsadili Matyáš Večeřa 6. a Jan Auf 11.místo.
Český pohár v aquatlonu vyvrcholí v neděli 28.dubna pátým závodem v Českých Budějovicích, který je zároveň mistrovstvím České republiky.