Dřevěný muž v Lukách nad Jihlavou 1.8.2015

Dřevěný muž v Lukách nad Jihlavou 2015 proběhl za slunečného a větrného počasí za účasti 101 závodníků (80 mužů, 5 žen a 16 účastníků šesti štafet).

Tohoto tradičního  závodu se zúčastnilo i početné pole závodníků třebíčského oddílu.

Hned za vítězným Michalem Málkem z TTK Plzeň, který protnul cílovou pásku v čase 1:01:06, doběhl na druhém místě Martin Hanáček se ztrátou 36-ti vteřin. Po plavání a cyklistice první, ale celkově čtvrtý skončil nadějný mladý člen našeho oddílu Martin Man s časem 1:03:03. Podobně na tom byla další mladá naděje týmu, mladší bratr Martina Jakub Man, který byl pro změnu po plavání a po cyklistice druhý, nakonec s časem 1:04:10 skončil na místě osmém.

V celkovém pořadí 14., ale v kategorii 40-49 na druhém místě se umístil Milan Procházka ( 1:07:17 ). Na 34.místě celkového pořadí dokončil poslední z „třebíčských“ Martin Macholán s časem 1:12:08.

Mezi ženami byla nejrychlejší Petra Veselá ze Žďáru nad Sázavou (1:10:00).