Jakub Auf v Praze bronzový

Nový ročník kvůli kovidu z jara odloženého Českého poháru v aquatlonu odstartoval v neděli 3. října na pražském Chodově s názvem Aquatlon Praha 11.

Plavecká část závodu se uskutečnila v krátkém bazénu Sportovního centra Jedenáctka vodní svět a běžecká část proběhla ve sluncem prozářeném Parku u Chodovské tvrze, kde se závodilo na asfaltových i přírodních stezkách. I méně početná výprava třebíčských triatlonistů se 2x prosadila na stupně vítězů. Mezi mladšími žáky na trati  0,2 -2 km se na 5.místě umístil Matyáš Večeřa /12:38min/ a na 9.místě Jan Auf /13:44min/. Mezi staršími žáky na stejné trati se na 9.místě umístil Daniel Oborný /11:09min/. A závodníci 16+ let závodili na tratích 0,4-5,2 km. Zde měl Spartak Třebíč dvojí zastoupení a oba starty skončily pódiovým umístěním. V kat. dorostenců se na 3.místě umístil Jakub Auf /25:22min/ a v kat.60+ získal 3.místo Petr Mejzlík /34:26min/. Vítězem závodu se stal triatlonový reprezentant Tomáš Zikmund z Příbrami časem 20:58 min..

Český pohár v aquatlonu pokračuje hned následující víkend v Příbrami, kde se bude závodit ne jen o pohárové body, ale i české mistrovské tituly. Následují po týdnu závody v Českých Budějovicích a Zlíně. Do celkového hodnocení ČP se započítávají 3 nejlepší výsledky.