TJ Spartak Třebíč
Aktuality

Jihlavský půlmaraton 209

Naši triatleti na tradičním běhu v Jihlavě

Již tradiční akcí sportovního podzimu na Vysočině je jihlavský půlmaraton. Ne jinak tomu bylo i letos a druhou zářijovou neděli se na start závodu postavilo i několik našich.

V první řadě to byla Milada Brabcová, která si jako jediná z oddílu troufla na celých 21, 0975 km. A byla to dobrá volba, neboť skončila v kategorii ženy B na druhém místě. Cílovou branou proběhla v čase 1:40:58, z celkového počtu 70ti žen skončila celkově pátá.

Dále měl třebíčský oddíl zastoupení v kategoriích štafet.

Ve kategorii Mix 4 skončila štafeta TJ Spartak Třebíč ve složení Stanislav Mitiska, Michaela Mitisková,  Jan Caha a Jakub Auf na 1.místě časem 1:30:03.

V kategorii štafet Muži2 štafeta TJ Spartak Třebíč – Martin Man a Martin Hanáček proběhla cílovou branou jako druhá a to v čase 1:23:53.

Takže když to shrneme, všichni naši byli na bedně. Příjemné to bylo odpoledne!