K3 Zimní triatlon 2013

Zimní triatlon ve Žďáru nad Sázavou

Dne 26.1. 2013 se konalo ve SKI areálu Martina Koukala - Pilská nádrž u Žďáru nad Sázavou druhé kolo Českého poháru v zimním triatlonu.

Triatleti TJ Spartaku Třebíč se i letošní rok účastní Českého poháru v zimním triatlonu a snaží se navázat na úspěšnou loňskou zimní sezónu. Závod se konal za opravdu zimních podmínek, -10 na teploměru mluví za vše. Objemy: 5 - 15 - 8 (běh - kolo - běh na lyžích) na ne zrovna nejlehčí trati byly pro mnohé velkou zkouškou. Avšak druhé místo v kategorii družstev opět svědčí o tom, že triatlonisté Spartaku Třebíč budou útočit na stupně vítězů. Jirka Března skončil ve své kategorii 6., Petr Mejzlík dokončil na 4. místě a Klára Březnová doběhla v ženské kategorii na místě 3.Výsledky zde.