Kaláb triatlonová liga

V sobotu 29.dubna byl zahájen38.ročník Kaláb triatlonové ligy. Jedná se o závody, konané v širokém okolí Brna. A na startu prvního závodu tohoto seriálu se prezentovalo na 8 desítek závodníků. Byl jím již 11.ročník Kaláb aquatlonu v krytém 25 m bazénu Sportareálu Družstevní v Řečkovicích. Po náborovém závodu žáků se na start postavili dorostenci, junioři a dospělí. Čekalo na ně 400 m plavání a následně 5 km běhu v nedalekém Medláneckém údolí.
    Po výborných výkonec si vítězství nenechali vzít domácí závodníci z Triatlon Teamu Brno Filip Tlamka /20:13 min/ a Alžběta Hrušková /22:06 min/. Pouť seriálem zahájil také Petr Mejzlík z oddílu triatlonu TJ Spartaku Třebíč, který v kategorii 60+ doběhl za 33:29 min na 2. místě.
    Mezi závodníky oblíbený seriál pokračuje v květnu v triatlonem v Jedovnici, následuje Blansko, Žďár nad Sázavou a končí začátkem srpna v Hostěrádkách-Rešově, kde proběhne i celkové vyhodnocení celé ligy.