Kříž s Mejzlíkem v Olomouci

Rozloučení s letošní triatlonovou sezónou proběhlo v Olomouci.

Slavnostní galavečer se uskutečnil v pátek na sv. Martina v  příjemném prostředí Clarion Congress Hotelu. Zajímavým programem vtipně provázel sportovní komentátor České televize Tomáš Budka. Vedle ocenění umístěných závodníků v Českém poháru 2017 byli vyhodnoceni a oceněni trenéři, pořadatelé jednotlivých pohárových klání a rozhodčí.      Na pódium mezi vyhodnocené sportovce vystoupili také zástupci třebíčského oddílu triatlonu Tomáš Kříž a Petr Mejzlík. Oba shodně převzali ocenění za druhá místa ve svých věkových kategoriích. Tomáš Kříž mezi dorostenci 16-17 let a Petr Mejzlík mezi muži 55-59 let. Za nejlepší triatlonovou akci sezóny byl vybrán závod světové série s názvem  Karlovy Vary 2017 ITU World Cup. Trenérem roku se stal Luboš Bílek. A anketu Král triatlonu potřetí za sebou ovládla  Vendula Frintová. Druhé místo obsadil Jan Čelůstka a třetí příčku Petr Soukup. RČ