Křižanovský triatlon 2015

Poslední prázdninovou sobotu se sjelo do RS Drak u Křižanova na 30 závodníků, aby poměřily své síly na závěrečném triatlonu na Vysočině v tomto roce. Teplota se opět vyšplhala k 35˚C a tak byl před všemi nelehký úkol. Plánované distance 800m plavání, 45 km cyklistiky a závěrečný běh 8,6 km slibovaly velkou dřinu. Nejpříjemnější částí závodu bylo plavání, i když kvalita vody byla na hranici koupání. Po více jak dvou hodinách se do cíle dostal a z vítězství radoval brněnský závodník Dušan Navrátil (2:03:35h). Na třetím místě doběhl Milan Procházka v čase 2:07:55h (1. místo v kat. nad 35 let) a hned za ním Martin Man, který obsadil 3. místo v kat. do 35 let (2:09:30h). Třetím závodníkem TJ Spartak Třebíč byl Martin Macholán, který zvládl trať za 2:24:11h a obsadil ve své kat. šesté místo. Mezi ženami zvítězila brněnská závodnice Lenka Venerová v čase 2:02:32h (500m-34km-5km).