Kvadriatlon v Týně nad Vltavou

Oddíl měl zastoupení v Týně nad Vltavou

Oddíl měl zastoupení v Týně nad Vltavou, kde pokračoval Světový pohár v kvadriatlonu na sprinterské trati 0,75-4-20-5 km. Současně si to čeští závodníci mezi sebou rozdali o tituly mistrů ČR. Tradičně menší účast, 47 účastníků z Maďarska, Německa a České republiky, byla také zapříčiněna nízkým bodovým koeficientem závodu pro bodování do SP.

Mistrem ČR se stal Tomáš Svoboda, bratr olympijského vítěze v moderním pětiboji z Londýna Davida, a to časem 1:18,53 hod. Petr Mejzlík obsadil v kategorii 50-59 let 5. místo za 1:43,48 hod.
Mezi muži 60-69 let startoval z KLM Třebíč Zdeněk Mikoláš. V závodě SP obsadil 4. místo a v MČR vybojoval časem 2:04,39 hod. bronzovou medaili za třeté místo.