Martin Hanáček skončil třetí ve Vysočanech

Závodníci oddílu TT TJ Spartak Třebíč,spolek se letos nesmazatelně zapsali do výsledkové listiny 19 ročníku Vysočanského triatlonu.

V sobotu 23. července pokračovala KEPÁK JM TT Liga čtvrtým závodem s názvem XTRAIL Vysočany 2016. Závod zaznamenal rekordní účast jak v lidovém TT /84/, tak v hlavním "ligovém" závodu /149/.
   V lidovém závodu s objemy 0,15 - 8 - 2,5 km se představila hlavně nastupující generace třebíčských závodníků. Celkovým vítězem se stal Tomáš Kazda za 36:35 min a stal se tak i vítězem kategorie dorostu. Druhý v této kategorii byl Lukáš Coufal. Mezi dorosten
kami obsadila 2. místo Roušová Natálie před Nikolou Procházkovou a Ivanou Jurovou /všichni TR/.
   Hlavní závod o objemech 0,7-15-5 km s účastí, kterou by mu mohl závidět ne jeden závod českého poháru, se stal kořistí Tomáše Kroupy z Brna /1:05,07h/. Po výborném výkonu dosáhl na 3. místo Martin Hanáček, kterému tento výsledek přinesl též vítězství v kat.30-39 let /1:07,27h/. Na stupních vítězů se představil také Milan Procházka, který zvítězil v kat. 50-59 let /23.celkově v čase 1:13,55h/. V této kat. obsadil 6.místo Petr Mejzlík. Stejné pořadí obsadil Dušan Procházka v kat.40-49let. A do třetice na 6 místě skončil v kat. 20-29let Martin Man /12.celkově/. Na stupně vítězů se postavila také Věra Manová. V kat.žen nad 50 let obsadila časem 1:39,20h krásné 2. místo.
     Jubilejní 30. ročník Kepák JM ligy pokračuje 30.července závodem Xtrail Žďár nad Sázavou.