Martin Man a Petr Mejzlík první v lize

Součástí mezinárodního Mistrovství ČR v triatlonu INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE Brno na brněnském "príglu" byl v sobotu 29.srpna v dopoledních hodinách 4 závod 34.ročníku Kepák jihomoravské triatlonové ligy. V něm se hned dvěma závodníkům oddílu triatlonu TJ Spartaku Třebíč podařilo vystoupit na nejvyšší stupeň svých kategorií.
     Závod se povedl Martinovi Manovi, který zvítězil časem1:05,55 h v kategorii mužů 20-29let a v celkovém pořadí dokončil závod se 74 účastníky na 4.místě. Podobně se dařilo i v kat.nad 60 let Petrovi Mejzlíkovi /1:21,16h-celkově 41./. V kat.žen 20-29let byla na 6.místě Jana Jeřábková /1:20,35h/. Ve stejné kat.mužů absolvoval svůj první triatlon Antonín Hlavizňa /syn úspěšného triatlonového závodníka stejného jména z 90 let minulého století z Náměště nad Oslavou/ a doběhl na 3.místě v čase 1:14,36 h /22.celkově/.
      Finále "Ligy" proběhne dne 3.října v Brně v areálu plaveckého bazénu v Řečkovicích, kde bude zakončena aquatlonem s vyhlášením výsledků celého seriálu.