Mejzlík druhý v Kaláb JM TT lize

V sobotu 5.srpna byl ukončen 37.ročník Kaláb triatlonové ligy pátým závodem v Hostěrádkách-Rešově. 11.ročník závodu i přes nepřízeň počasí přivítal 82 závodníků. Na trati 0,65-20-5 km se z oddílu triatlonu TJ Spartaku Třebíč představili Miroslav Gottlieb a Petr Mejzlík. Doplnil je náměšťský Antonín Hlavizňa. A právě jemu se podařilo ovládnout kategorii mužů nad 60 let v čase 1:09,52 h /celkově 15./. Petr Mejzlík ve stejné kategorii proběhl cílem na 4.místě za 1:20,04 h /43./. V kategorii 40-49 let doběhl na 6.místě v čase 1:07,59 h Miroslav Gottlieb /14./. Vítězem závodu se stal Tomáš Kozel z SK Slavia Praha v čase 1:00,32 h.

Po aquatlonu v Brně a triatlonech v Jedovnici, Blansku, Žďáru nad Sázavou a Hostěrádkách se závodníkům sečetly 4 nejlepší bodové zisky z jednotlivých závodů. A v kategorii mužů 60+ se ziskem 1168 b umístil Petr Mejzlík na 2.místě.