TJ Spartak Třebíč
Aktuality

Mejzlík třetí na MS v Hannoveru


      Mistrovství světa v dlouhém kvadriatlonu se uskutečnilo po třech letech opět Hannoveru. V neděli 3. června se na start trati 3,8 km plavání, 90 km cyklistiky, 20 km jízdy na kajaku a 21,1 km běhu postavili závodníci ze 7 zemí /SWE,HU,CZE,VB,BEL,POL a SRN/.
     Mistrovský závod byl též součástí Světového poháru 2018. Ze světové špičky bojující o celkové pořadí poháru nechyběl téměř nikdo. Po výborném výkonu zvítězil a mistrem světa se stal loňský vítěz SP Čech Tomáš Svoboda v čase 6:42,05 h před Švédem Martinem Flintou a Maďarem Ferencem Csimou.
     O mistrovské tituly a medaile bojovali závodníci také v jednotlivých věkových kategoriích. Z oddílu triatlonu TJ Spartak Třebíč se na start tradičně postavil Petr Mejzlík. Z tohoto typu kvadriatlonového závodu má během kariéry 3 tituly, jedno druhé místo a sbírku medailí rozšířil o chybějící bronz za 3.místo právě na tomto závodě.
     Kolotoč světového poháru pokračuje za tři týdny v maďarském Kapošváru, aby se po jedenácti závodech zastavil 1. září v německém Ratcheru. Zde proběhne již tradičně jeho celkové slavnostní vyhlášení.
zpět
Fotogalerie
Kalendář akcí
Hledej