TJ Spartak Třebíč
Aktuality

Michaela Mitisková mistryní ČR

Poslednídubnovou sobotu vyvrcholil Český pohár v aquatlonu Mistrovstvím ČR v Českých Budějovicích. Na stupeň nejvyšší po závodě juniorek vystoupila Michaela Mitisková. Na trati 0,4-5 km zvítězila a stala se mistryní ČR v této věkové kategorii. V celkovém pořadí mezi ženami doběhla těsně druhá za Terezou Svobodovou ze Zlína. Na absolutní vítězství jí chybělo pouhých 7 vteřin.
        Dařilo se i dalším členům oddílu triatlonu TJ Sp.Třebíč. Na bronzové medaile dosáhli Matyáš Večeřa /st.žák/ na trati 0,2-1,5 km a Vendula Procházková /50-59 let/. Mezi st.žáky ještě na 6.místě doběhl Martin Kalda a na 14.místě Jan Auf. Ml.žákyně Sára Oborná obsadila 8. místo.      Dorostenci Daniel Oborný a Jan Voda doběhli na trati 0,4-3 km na 12.resp.16. místě a dorostenka Nikola Vodová obsadila 4. místo. Mezi muži 50 - 59 let obsadil 11.místo Milan Procházka.

Mistrovský závod se uskutečnil v místním 50ti metrovém krytém bazénu a běžecká část v nedalekém Parku Stromovka. Celkovými vítězi mistrovského závodu se stali již zmíněná Tereza Svobodová a Šimon Koblížek, oba ze Zlína.