Aquatlon v Příbrami

Po Zlíně a Brně pokračoval v neděli 14. dubna Český pohár v aquatlonu třetím závodem v Příbrami. Jeho plavecká část se uskutečnila v bazénu příbramského aquaparku a běžecká na stezce okolo rybníka Hořejší Obora. Z prvenství se radovali Tereza Svobodová ze Zlína a domácí Tomáš Zikmund.  Ani tentokrát na startu nescházeli závodníci oddílu triatlonu TJ Spartaku Třebíč. Na trati 0,2-1 km doběhl Šimon Bednář na 28.místě. O poznání lépe se dařilo dorostenkám. Na trati 0,4-3 km obsadila Nikola Vodová 5.místo a Nela Bednářová 8.místo. Mezi muži nad 60let doběhl na hlavní trati 0,4-5 km Petr Mejzlík na 8.místě a na stupně vítězů této kategorie se druhým místem prosadil náměšťský Antonín Hlavizňa.
       Český pohár v aquatlonu bude pokračovat už za týden. V neděli 21. dubna se bude závodit na Praze 11, kde budou mít papírovou výhodu dobří plavci. V hlavním závodě se totiž bude bojovat na distancích 400 metrů plavání a 3 km běhu.