TJ Spartak Třebíč
Aktuality

Mistrovství světa v quadriatlonu


     Nebývalou konkurenci přilákalo Mistrovství světa v quadriatlonu na krátké trati. Jubilejního 20tého ročníku závodu Bergsee Quadrathlon Ratscher 2023 se první zářiovou sobotu zúčastnilo 11 štafet a 52 jednotlivců z 10 zemí /ESP,HUN,FR,SVK,UK,NOR,ITA,POL, CZE a GER/.
     Mistrovský závod s objemy 0,75 - 20 - 4 - 5 km /plavání-kolo-kajak-běh/ se nejlépe vydařil mistrovský závod Ramirezi Alvarovi ze Španělska /1:33,07 h/, který porazil o minutu obhájce titulu Ference Czimu z Maďarska. Třetí místo patří Alexandrovi Dittrichovi z Německa. Z oddílu triatlonu TJ Spartaku Třebíč již několikátou účast zaznamenal Petr Mejzlík. V početně obsazené kategorii mužů 60-69 let /9/ se pohyboval po celou dobu závodu na medailových pozicích, ale v závěrečném běhu se propadl na nepopulární 4.místo za čas 2:03,53 h/celkově 27./. Před něj se dostali pouze Němci, vítězem se stal favorizovaný Gustav Rennertz.
     Posledním závodem letošního Světového poháru bude příští víkend Mistrovství světa na střední trati v maďarském Tiszafuredu.
                                                                            PM
zpět
Kalendář akcí
Hledej