K. Mrákotová, M. Mitisková, M. Března ovládli okresní kolo v přespolním běhu

V okresním kole v přespolním běhu středních škol dominovali triatlonisté našeho oddílu.
Ve čtvrtek 6.10. se dopoledne na start postavilo v Libušině údolí přes 80 závodníků. Na trati 3,2 km jasně zvítězila Michaela Mitisková v čase 12:08,na 5. místě skončila její sestra Lucie časem 14:14. Chlapci běželi o kolo víc a po zrychlení v posledním kole na trati 4,8 km zvítězil Matěj Března časem 17:28, třetí doběhl jeho oddílový kolega Marek Kratochvíl v čase 17:51.

V okresním kole základních škol se dařilo i jejich mladším vrstevníkům.
V budišovském zámeckém parku se 5.10. postavili na start s nejdříve nejmladěí děvčata. Jednoznačně zde zvítězila Kateřina Mrákotová před sestrou Barborou.
Mezi staršími děvčaty se od třetího místa srovnaly Adéla Kuchařová, Nela Bednářová, Tereza Coufalová a Zuzana Mezlíková. Mezi staršími chlapci doběhl Martin Kalda na 10. místě.