TJ Spartak Třebíč
Aktuality

Pocházková a Mejzlík druzí v Karlových Varech

Český pohár v triatlonu 2019 s názvem Triatlon Czechtriseries vyvrcholil posledním závodem 24. srpna v Karlových Varech. Byl "předskokanem" největší triatlonové akce v ČR-Světového poháru v triatlonu - CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2019.
    Početná výprava třebíčského triatlonového oddílu /TJ Spartak Třebíč/ o sobě dala vědět ne jedním umístěním v první "desítce" výsledkových listin různých kategorií. Nad vše vyčnívá skvělý výsledek Nikoly Procházkové mezi dorostenkami. Na trati 0,7-20-5 km s náročnou kopcovitou cyklistikou v okolí Divadelního náměstí a hotelu Thermal proběhla cílem na 2. místě časem 1:17,31 h. Mezi muži nad 60 let na stejný úspěch časem 1:31,53 h dosáhl Petr Mejzlík.
    Za pozornost však stojí umístění i dalších mladých závodníků. Na stejné trati junioři Lukáš Coufal a Ondřej Grulich obsadili 8. resp.9. místo a dorostenka Eliška Svobodová 6. místo. Žáci Nela Bednářová a Jan Auf na trati 0,1-2-1 km obsadili 5. resp. 20. místo. Mladší žáci Šárka Kratochvílová a Lucie Mitisková na trati 0,3-6-2 km byly na 5. resp. 11.místě. Starší žákyně Michaela Mitisková a Klára Mejzlíková na trati 0,4-8-3 km obsadily 7. a 20. místo. St.žáci Jakub Auf, Matěj Března a Adam Fila na stejné trati doběhli na 7., 12. a 18. místě.
     Tyto výsledky se odrazily v hodnocení klubů. TJ Spartak Třebíč obsadil 2. místo hned za Plzní.