TJ Spartak Třebíč
Aktuality

Průběžné pořadí Českého poháru v triatlonu v půlce sezóny


Český pohár v triatlonu se dostal závodem na Konopišti za svoji polovinu, závodníky věkem od dorostu výše čekají již jen srpnové závody v Račicích a zářiový vrchol v podobě mistrovství České republiky v Karlových Varech (maximální počet závodů je 5 a do celkového pořadí ČP se počítají 3).

Žáci k tomu přidají ještě pohárový závod v Táboře a dostanou se na celkový počet 7 závodů, do celkového pořadí se jim počítají 4 závody. Do soutěže družstev se bude kromě toho započítávat štafetový závod v Račicích, tam se započítává 5 nejlepších výsledků.

 
Závodníci Spartaku si zatím vedou v celkovém pořadí skvěle i díky tomu, že většina z nich absolvovala všechny pohárové závody. Je třeba počítat s tím, že do pořadí zasáhnou ještě někteří závodníci, kteří nemají plný počet započítávaných závodů. I tak jsou vyhlídky našich závodníků na celkové umístění lepší, než jsme očekávali před sezónou. Skvěle si vede zejména Lucie Mitisková v kategorii dorostenek, čtveřice našich starších žákyň a Sára Oborná v kategorii mladších žákyň. Chlapci musí ve velké konkurenci o lepší umístění ještě bojovat, ale na parádním průběžném prvním místě v kategorii M50 je Standa Mitiska.
 
V celkovém pořadí družstev figuruje náš oddíl na výborném 4. místě nejenom kvůli skvělým individuálním výkonům, ale i díky plnému obsazení štafetových závodů. Před námi jsou akorát Tábor, Plzeň a Zlín. Za námi silné oddíly Loko Trutnov, 2BWinner, Road2Kona, 4SportsTeam, Brno triatlon, TCV Jindřichův Hradec, Česká Lípa i Jablonec. Pokud zvládneme dobře i štafetu v Račicích, tak je velká naděje, že minimálně 4. místo udržíme.
 
Průběžné pořadí Českého poháru v triatlonu po závodě na Konopišti 16.7. :
 
mladší žáctvo : 2) Sára Oborná  20) Kristián Kuchař
starší žákyně : 5) Nikola Vodová  6) Nela Bednářová  7) Adéla Kuchařová  9) Markéta Dvořáková
starší žáci : 8) Matyáš Večeřa  9) Martin Kalda  11) Jan Auf
dorostenky : 3) Lucie Mitisková  6) Šárka Kratochvílová
dorostenci : 6) Daniel Oborný  16) Václav Vostal  27) Jan Voda
junioři : 6) Michaela Mitisková  17) Matěj Března
M50 : 1) Stanislav Mitiska  3) Milan Procházka
M60 : 4) Petr Mejzlík
družstva : 4) TJ Spartak Třebíč 
 
Jiří Března
zpět
Kalendář akcí
Hledej