První závod v roce 2021

Po pozvání ředitele firmy Racemeter se zúčastnili testování nové časomíry u rybníka Zvůle na Jindřichohradeckui závodníci našeho oddílu. Tradiční Chalupářský koloběh je MTB duatlon na tratích 5 km běh - 29 km kolo a 2 km běh.Závod proběhl v sobotu 24.4. za příjemného slunečného počasí, startovalo se kvůli opatřením vyjimečně jednotlivě v intervalu 10s. Běžecké tratě byly hodně krosové po zásahu těžební techniky, cyklistická trať vedla z půlky po lesních asfaltkách a z půlky v terénu s poměrně náročným výškovým profilem. Časomíru testovalo celkem 62 pracovníků firmy a mezi nimi se na celkově 12. místě jako nejmladší účastník závodu umístil Matěj Března časem 1:37:01 a jako nejstarší účastník závodu obsadil 47. příčku Petr Mejzlík časem 2:11:15. Zvítězil Jan Smrčka z Eurofoam sport teamu časem 1:30:51, mezi ženami několikanásobná mistrně světa v zimním triatlonu Šárka Grabmullerová časem 1:44:15.