Silvestrovský běh 2013 v Třebíči

Tradiční ukončení roku během na Klučovskou horu

Triatleti Tj Spartaku Třebíč se tradičně zúčastnili posledního závodu roku a nevedli si špatně.V hlavním závodě na 10,2 km Milan Procházka, Martin Hanáček, Lukáš Dokulil a Martin Man si velice dobře poradili s nástrahami počasí, tratě a soupeřů a úspěšně zakončili sportovní rok 2013. Milan Procházka doběhl celkově na 9.místě a ve své kategorii skončil 2. Dosáhl času 40:17. Martin Hanáček skončil celkově na 4.místě, což v kategorii A znamenalo 3.místo v čase 37:25. Lukáš Dokulil doběhl o 2,5 minuty za ním a obsadil celkově 7.místo. Časem 39:59 obsadil v kategorii A 5.místo. Atlet Petr Motálek závod dokončil celkově 26. a časem 43:49 v kategorii B2 skončil na 5.místě. Dalším triatletem ve startovním poli byl Martin Man který dokončil časem 46:21 na celkovém 34.místě.

Závodu na 5 km se zúčastnil Jan Trutna a skončil celkově na 9.místě. Dosáhl času 20:47 a v kategorii KD2 doběhl 4.Výsledky zde.