TJ Spartak Třebíč
Aktuality

Soustředění Křižanov


Jménem všech trenérů by jsem rád zhodnotil triatlonové soustředění, které jsme absolvovali uplynulý víkend v RS Drak v Křižanově.

Cílem bylo i tentokrát navázat na zimní přípravu a ladit formu na blížící se triatlonové závody.

Pro méně zkušené děti to byla příležitost seznámit se s různými formami tréninku a ověření si fyzických i morálních sil. Zkušenější členové naopak mohli kvalitně potrénovat se svými vrstevníky.                                 
 
Již během soustředění jsme konstatovali, že to bylo nejvydařenější soustředění ze všech za poslední čtyři roky. Při počtu 45 dětí ve věku 7-19 let to bylo organizačně velmi náročné. Podařilo se nám děti rozdělit do 5 skupin, kdy každá přistupovala k tréninku velmi zodpovědně. To vše díky předem připraveným tréninkovým plánům, čehož se zhostil Jirka Března.
Nestačí ovšem jen pozitivně hodnotit samotné tréninky, ale i to, že všechny děti měly tentokrát po tréninku ještě chuť se dál hýbat. Neustále byly s míčem na hřišti a téměř jsme je neviděli s mobilem v ruce. Věkový rozdíl tu nehrál roli, z čehož jsme měli velkou radost. 
Vyhýbaly se nám i úrazy a jiné zdravotní problémy.
Večer všichni dodržovali večerku, což také v minulých letech nebylo samozřejmostí.
S nadšením také všichni přistupovali nejen k noční hře, ale i k ostatním aktivitám, které jsme pro ně připravovali.
 
Dík všem trenérům a pomocníkům (Vendula Kaldová, Jana Kuchařová, Zdeněk Mezlík, Roman Bednář, Standa Mitiska, Marek Auf, Standa Toufar, Martin Man)!!!!!
 
Díky rodičům, kteří pomohli s organizací a logistikou před a po soustředění.
 
Milan Procházka, předseda oddílu
 
 
 
 
zpět
Fotogalerie
Kalendář akcí
Hledej