TJ Spartak Třebíč
Aktuality

Soutředění oddílu na Jalovci


Vyhlášení Sportovce oddílu za rok 2019

Od 7 do 10. listopadu jsme se v hojném počtu 40 dětí a 6 trenérů zúčastnili již tradičního podzimního soustředění na Jalovci.

Tak jako každý rok, proběhlo první večer slavnostní vyhlášení úspěšných triatonistů našeho oddílu a v připravené prezentaci jsme shrnuli ukončenou závodní a tréninkovou sezonu 2019. Triatlonistou oddílu se již poněkolikáté stal Tomáš Kříž, skokanem roku Nela Bednářová a na výkon roku bylo pasováno první místo našeho oddílu na MČR v Duatlonu v Žamberku.

Podzimní počasí nás ničím neobvyklým nepřekvapilo a tak všech 40 dětí ve věku 7-19 let mohlo být rozděleno do  čtyř družstvech a zahájit nadcházející sezonu podzimním tréninkem.

Jako již poněkolikáté byly tréninkové plány velmi dobře připravené Jiřím Březnou a tak každá skupina mohla trénovat podle svých možností ve smysluplné koncepci.

Soustředění se vydařilo, jak po stránce sportovní, tak i ve chvílích volna a odpočinku probíhalo vše jak má. Absence mobilů byla určitě ku prospěchu. Viděli jsme děti hrát spoustu společenských her, zpívat, hrát na kytaru. Mladší děti připravily pro ostatní i několik krátkých představení.

Za pochvalu také stojí dochvilnost a připravenost k tréninkům u naprosto všech účastníků. Nestávalo se, tak jako v minulosti, že bychom před tréninkem museli na někoho čekat a spoustu dětí vracet do chatek pro rukavice nebo čepici.

Závěrem lze konstatovat, že díky svědomité přípravě a zodpovědnému přístupu před a během soustředění, se vše vydařilo na výbornou.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a jakkoli pomáhali.


fotografie

zpět
Fotogalerie
Kalendář akcí
Hledej