Tomáš Kříž vítězem Českého poháru v Českých Budějovicích

V sobotu 7. března byl otevřen Český pohár v aquatlonu. Stalo se tak v Českých Budějovicích. Na startu závodu s názvem EGE AQUATLON České Budějovice 2015 se prezentovalo na 200 závodníků. A nechyběli ani zástupci oddílu triatlonu TJ Sp. Třebíč.  Pozoruhodného výsledku dosáhl Tomáš Kříž, který na trati 200 plavání a 2 km běhu dosáhl svého prvního pohárového vítězství. Po strhujícím finiši v cílové rovince předběhl Matyáše Pospíšila z J.Hradce o pouhé 3 desetiny vteřiny. /Po plavecké části na ním zaostával o 12,2 vteřiny/.
     Trať závodu, který začal na bazéně plaveckou částí a pokračova Gundersenovou metodou v nedalekém parku Stromovka, zvládl za 8:38,4 min. K pohárovému závodění se po 2 letech vrátila Lucie Vaverová. Mezi ženami obsadila 6. místo časem 25:49,0 min .A Petr Mejzlík mezi muži nad 50 let, který stejně jako Lucka, závodil na trati 0,4-5 km, obsadil  2. místo časem 31:49,4 min.