TJ Spartak Třebíč
Aktuality

Triatlon Křemešník

V sobotu 12. června se uskutečnil ve Vyskytné u Pelhřimova první triatlon v letošním roce na Vysočině. Tento závod byl organizován Ligou Atletů Pelhřimov jako terenní závod a zúčastnila se ho i početní skupina dětských závodníků z našeho oddílu. První závod ukázal, že jsme na začátku sezóny v dobré kondici, což se potvrdilo ve všech kategoriích.

V kategorii U12 se na 4. místě umístil Šimon Bednář, v kategorii U14 skončil Martin Kalda na 3. místě a mezi děvčaty 1. místo Nela Bednářová, 2. místo Nikola Vodová a 3. místo Tereza Coufalová. V kategorii U 16 zvítězil Marek Kratochvíl, Jan Voda dokončil na 4. místě a mezi dívkami se Šárka Karatochvílová umístila na 2. místě. Cele dopoledne v krásném prostředí provázelo dětské závodníky polojasné počasí.

Ke změněn došlo se startem kategorie dospělých, kdy děšťová přeháňka byla doplněna během plavecké části i kroupami. Mezi ženami se i za ztížených podmínek na stupně probojovala Jana Kuchařová, když obsadila 3. místo.