TJ Spartak Třebíč
Aktuality

Triatlon McRai Cupu ovládli naši závodníci

V sobotu 2.června čekal na naše závodníky vrcholný domácí závod. Hlavní kategorii ovládli naši junioři Tomáš Kříž a Radka Březnová, pro které to byla příprava na Mistrovství ČR, které se koná 9. června v Příbrami. Tomáš vedl od začátku a dosáhl na trati 700 m plavání,  18 km kolo a 4,5 km běh výborného času 54:24. Radka se probojovala na první místo až během cyklistiky a potom si hlídala náskok. V cíli byla v čase 1:07:08, třetí skončila Nikola Procházková v čase 1:08:34. První místo v kategorii nad 35 let získala Vendula Kaldová časem 1:14:09.

Všechny mládežnické kategorie ovládli naši mladí závodníci : Ivana Jurová, Jan Caha, Tereza Teplá, Jakub Auf, Michaela Mitisková, Nela Bednářová, Martin Kalda a Zuzana Mezlíková.