TJ Spartak Třebíč
Aktuality

Supersprint triatlonu Příbram


Dalším závodem ČP a zároveň MČR žáků a MČR v supersprinttriatlonu bylo tradiční klání v Příbrami.
 
V krásném volnočasovem arealu Nového rybníka se v sobotu 24.6. konal závod jednotlivců.
Po dopoledních rozjížďkách se na stejných tratích 300-9-2 odpoledne konala tři finále dle dosažených časů.
Do finále A se z našeho oddilu dostali: Michaela Mitisková (4.místo v kat.), Dan Oborný (11.místo v kat.) a Lucie Mitisková (8.místo v kat.). Ve finále B zavod absolvovali: Šárka Kratochvílová (11.místo v kat.), Jan Voda (24.místo v kat.) a Václav Vostal (25.místo v kat.). Nejúspěšnější bylo finále C, kde závodili Stanislav Mitiska (2.místo v kat.) a Milan Procházka (5.místo v kat.).
 
Žáci v rámci MČR absolvovali zavod pouze jednou. Zde jsou výsledky našich mladých: Nela Bednářová 4.místo v kat., Nikola Vodová a Šimon Bednář 6.místo v kat., Sára Oborná 9.místo v kat., Markéta Dvořáková 12.místo v kat., Matyáš Večera 15.místo v kat., Adéla Kuchařová 16.místo v kat., Martin Kalda 17.místo v kat., Jan Auf 23.místo v kat. a Kristián Kuchař 25.místo v kat.
 
Do nedělního závodu štafet náš oddíl postavil 4 týmy.
V hlavním závodě skončila štafeta A s Danem, Míšou a Honzou na 7.místě a na 9.místě dokončila štafeta B s Vaškem, Šárkou a Luckou.
V žákovských štafetách skončilo naše ,A’ s Martinem, Nelčou a Matym na skvělém 5.místě a ,B’ s Honzou, Markétou a Nikčou o tři místa dále.
 
foto zde

nebo

fotografie

zpět
Fotogalerie
Kalendář akcí
Hledej