TJ Spartak Třebíč
Aktuality

Triatlonisté na Piláku

Krajský pohár v triatlonu měl další zastavení v sobotu 28.7. ve Žďáru nad Sázavou. U Pilské nádrže patřilo dopoledne dětem. Nekvalitní voda však způsobila, že se změnil triatlon na duatlon. Ve všech kategoriích měl náš oddíl zastoupení a byli jsme vidět i na stupních vítězů.

V jednotlivých kategoriích bylo pořadí následující:

• děti do 9 let: Jan Auf – 3. místo
  • děti do 11 let: Lucie Mitisková – 2. místo, Nikola Vodová a Jan Voda – 3. místo, Tereza Coufalová – 4. místo, Michael Tichý a Jůlie Filová – 5. místo
  • děti do 13 let: Matěj Března – 1. místo, Šárka Kratochvílová – 2. místo, Adam Fila – 3. místo, Marek Kratochvíl – 4. místo
  • děti do 15 let: Natálie Tichá a Adam Trojan – 1. místo, Natálie Roušová – 2. místo

Ve dvanáct hodin byl odstartován za slunného počasí terénní triatlon. 79 závodníků se vrhlo do zelené Pilské nádrže, aby zvládli 600 m plavání. Následovala 20 km jízda na MTB a 5 km běh po lesích nad nádrží. Terénní triatlon našim závodníkům vyhovuje a tak nebylo divu, že jsme měli opět zastoupení na bedně. V celkovém pořadí mezi ženami získaly dorostenka Nikola Procházková 1. místo a Vendula Kaldová 3. místo.

• dorostenci a dorostenky: 1. místo – Ondřej Grulich, Nikola Procházková, 2. místo – Lukáš Coufal
  • muži a ženy do 39 let: 1. místo – Jana Kuchařová, 11. místo – Martin Macholán
  • muži a ženy do 49 let: 2. místo – Vendula Kaldová, 6. místo – Dušan Procházka