TJ Spartak Třebíč
Aktuality

Tomáš Kříž a Luboš Hála vítězi ČP v olympijském triatlonu


Třebíčští triatlonisté zviditelnili naše město na slavnostní ukončení letošní sezóny. Česká triatlonová asociace jej pro tento rok uspořádala v sobotu 14. listopadu v nádherném prostředí GRANDHOTELU AMBASSADOR v Karlových Varech.
     Reprezentanti oddílu triatlonu TJ Spartaku Třebíč vystoupil na pódium pro nejúspěšnější hned šestkrát. Nejdříve byl oceněn letos velmi úspěšný starší žák Tomáš Kříž. V celkovém hodnocení ČP v aquatlonu našel přemožitele pouze ve Václavu Širokém z EKOLu Brno. V následném vyhodnocení ČP v olympijském triatlonu již přemožitele nenašel a za zisk 292,21 bodů obdržel vítěznou zlatou plaketu. Pro ocenění stejné hodnoty vystoupil na pódium Luboš Hála, který zvítězil v hodnocení ČP olympijského triatlonu věkové kategorie 50-59 let. Vyhodnocení Ford Czechman Tour v dlouhém triatlonu se také neobešlo bez zástupce našeho oddílu. Cenu za 2. místo v kategorii 55-59 let obdržel Petr Mejzlík.
     Ale to nebylo ještě všechno. V klubové soutěži ČP v aquatlonu převzali zástupci oddílu cenu za 6. místo a v ČP v olympijském triatlonu převzali cenu za 7. místo z deseti vyhodnocených klubů.

zpět
Kalendář akcí
Hledej