Úspěchy mladých triatlonistů

Xtrail Žďár nad Sázavou 28. 6. 2015

Krajský pohár se pátým závodem přehoupl do druhé poloviny. Tentokrát se silniční kolo vyměnilo za horské. Za slunečného počasí se do Žďáru nad Sázavou sjeli jak malí, tak velcí závodníci. V kategorii 10-11 let na tratích 100m – 2km – 600m (plavání – kolo – běh) zvítězil třebíčský Adam Trojan, na čtvrtém místě skončil Jakub Auf a pátý Tomáš Pospíchal.

Kategorii mladších žáků ovládli budišovští triatlonisté, kde na tratích 200m – 3km – 1,2km zvítězili Natálie Roušová a Tomáš Kazda před Miroslavem Křehlíkem.

Mezi staršími žáky se umístil na čtvrtém místě třebíčský Ondřej Grulich po absolvování disciplín 300m – 6km – 1,8km.

V hlavním závodě byli také vidět zástupci třebíčského Spartaku, když nejlépe závod vyšel Martinu Manovi, který zvládl 750m – 18km – 5km za 1:19:05 hod (9.místo). Dále Milan Procházka, který za 1:24:06 bral 3. místo v kategorii (celkově 19.místo) a Petr Mejzlík s časem 1:33:35 obsadil čtvrté místo v kat. 50 – 59 let.