TJ Spartak Třebíč
Aktuality

V anketě Sportovec Třebíče celkem šest ocenění pro náš oddíl


Již 51. ročník ankety O nejlepšího sportovce Třebíče byl vyhlášen. Náš oddíl byl již tradičně velmi úspěšný a dosáhl celkem na šest ocenění. Z toho celkem čtyři ocenění bylo na základě rozhodnutí odborné komise. Ta je složena ze zástupců všech sportovních oddílů ve městě a jsou v ní i členové sportovní komise města, což činí dohromady kolem 25 hlasujících.
 
Trenérkou roku podle komise i podle divácké ankety se stala Vendula Procházková. V kategorii veteránů zvítězil podle komise Petr Mejzlík a v divácké anketě Milada Brabcová. A v kategorii mládeže se podle komise stalo nejúspěšnějším kolektivem družstvo našich triatlonových žáků ( Michaela Mitisková, Marek Kratochvíl, Matěj Března a Jakub Auf ) a Matěj Března skončil na druhém místě v kategorii jednotlivců.
 

Pokračujeme tak v tradici posledních let, kdy anketu několikrát vyhráli v nejprestižnější kategorii dospělých Petr Mejzlík, Radka Březnová, Tomáš Kříž, v kategorii mládeže vyhrál Tomáš Kříž a Radka Březnová, naši mladí triatlonisté vyhráli i loni a Vendula Procházková (Kaldová) navázala v trenérské kategorii na Jiřího Březnu.

 
 
 
 
zpět
Fotogalerie
Kalendář akcí
Hledej