Vostal, Hanáček, Mitisková a Března zvítězili na Halahoj půlmaratónu

Celkem přes 300 závodníků se postavilo na start největšího třebíčského běžeckého závodu. A závodníci našeho oddílu zvítězili ve třech ze čtyř hlavních závodů.

V hlavním závodě na trati půlmaratonu (21,1 km) dominoval Petr Vostal v čase 1:22:05.

Většina triatlonistů se postavila na start kratšího 11,5 km závodu. Na této trati drží stále rekord Michael Jakůbek časem 40:57.
Výborný výkon podal Martin Hanáček, který časem 43:05 v poli 153 závodníků zvítězil. Skvěle mu sekundovali dorostenci. Matěj Března byl celkově třetí a časem 44:15 zvítězil v kategorii dorostenců, kde jsme obsadili první čtyři místa. Michaela Mitisková letos svůj loňský rekord trati nepřekonala, časem 46:47 však suverénně ovládla celkové pořadí žen. Pódiová 3. místa ve svých věkových kategoríích získali i Stanislav Mitiska a Radka Březnová.

Přehled výkonů našich závodníků na trati 11,5 km a celkové pořadí (v závorce pořadí v kategorii) :
1)  Hanáček Martin 43:05  (1)
3) Března Matěj  44:15   (1)
4) Hons Martin    44:28  (2)
8) Mitisková Michaela 46:47  (1)
10) Mitiska Stanislav  47:41  (3)
14) Kratochvíl Marek  49:00  (3)
18) Vostal Václav   50:57  (4)
30) Březnová Radka  54:38  (3)