Xtrail Vysočany u Blanska – 18.7.2015

Rozpálená náves vesnice Vysočany přivítala na 169 závodníků, kteří si přišli poměřit síly v terénním triatlonu.

Nejdříve odstartoval lidový triatlon, kde závodníci absolvovali 150m plavání, 8km jízdy na kole a závěrečný 2,5km běh. V tomto závodě o sobě dali vědět mladé triatlonistky z Budišova a Třebíče. V kategorii do 15 let obsadili stupně vítězů. První místo získala Natálie Roušová, která časem 47:15min skončila na celkovém 23. místě mezi 67 účastníky. Druhé místo získala Nikola Procházková a třetí skončila Ivana Jurová.

Do hlavního závodu na 700m-15km-5km odstartovalo 102 závodníků. Na celkovém 8. místě skončil s časem 1:14:07 hod Milan Procházka (3.místo v kat. 40 – 49let), Petr Mejzlík obsadil s časem 1:24:08 hod 43. místo (2.místo v kat. 50-59 let) a hned za ním Dušan Procházka (1:24:28 hod).