Žďárský Xtrail triatlon

Další kolo Jihomoravské triatlonové ligy a zároveň závod poháru kraje Vysočina

30.6. 2012 se konalo další kolo Jihomoravské triatlonové ligy. Tentokrát to byl X-trail triatlon ve Žďáru nad Sázavou. Jak již název napovídá, jednalo se o triatlon horský, a to o objemech 700m plavání, 18 km na horském kole a 5 km běhu. V tomto závodě se mezi šedesáti závodníky objevili i dva zástupci třebíčského triatlonového oddílu TJ Spartak Třebíč. A v obrovském horku si nevedli vůbec špatně. Lucie Vaverová zvítězila v kategorii žen časem 1:44:36. Martin Hanáček se po krátké viróze trápil na kole, ale nakonec z toho bylo neoblíbené čtvrté místo v čase 1:26:50. Ve své kategorii M 30-39 let však přesvědčivě zvítězil. Vítězem tohoto závodu se po výborném výkonu na kole stal Zbyněk Pospíchal z TS Brno, úskalí tratě zvládl za 1:21:44.